Aylar: Haziran 2011

MSSQL 2008 DATABASE GÖNDERME

Merhaba Değerli ziyaretçimiz; Göndermek istediğimiz database sağ tıklıyoruz ve TASK daha sonra Export Data‘ya tıklıyoruz. Gelen pencerede hiç bir işlem yapmadan next tıklıyoruz. Gelen pencerede veritabanımızı seçiyoruz ve next’e tıklıyoruz. Gelen pencerede veritabanını göndereceğimiz server …
Plesk Panel Alan Adı Oluşturma

Plesk Panel Alan Adı Oluşturma

Ekonomikhost farkı olarak Plesk Panel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan oluşmaktadır. Plesk Panel Alan Adı Oluşturma video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.
Plesk Panel Veritabanı Oluşturma

Plesk Panel Veritabanı Oluşturma

Ekonomikhost farkı olarak Plesk Panel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan oluşmaktadır. Plesk Panel Veritabanı Oluşturma video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.  
Plesk Panel Paket Oluşturma

Plesk Panel Paket Oluşturma

Ekonomikhost farkı olarak Plesk Panel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan oluşmaktadır. Plesk Panel Paket Oluşturma video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.  
Plesk Panel Paket Düzenleme

Plesk Panel Paket Düzenleme

Ekonomikhost farkı olarak Plesk Panel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan oluşmaktadır. Plesk Panel Paket Düzenleme video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.
Plesk Panel Ftp Hesabı Olusturma

Plesk Panel Ftp Hesabı Olusturma

Ekonomikhost farkı olarak Plesk Panel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan oluşmaktadır. Plesk Panel Ftp Hesabı Olusturma video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.  
Plesk Panel Alanadi Yonlendirme

Plesk Panel Alanadi Yonlendirme

Ekonomikhost farkı olarak Plesk Panel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan oluşmaktadır. Plesk Panel Alanadi Yonlendirme video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.  
Cpanel Yedek Alma

Cpanel Yedek Alma

Ekonomikhost farkı olarak Cpanel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan olunmaktadır. Cpanel Yedek Alma Video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.  
Cpanel Subdomain Oluşturma

Cpanel Subdomain Oluşturma

Ekonomikhost farkı olarak Cpanel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan olunmaktadır. Cpanel Subdomain Oluşturma Video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.
Cpanel Paket Oluşturma

Cpanel Paket Oluşturma

Ekonomikhost farkı olarak Cpanel ile ilgili tüm anlatımlarımız görsel medyalardan olunmaktadır. Cpanel Paket Oluşturma Video anlatımı izlemek için aşağıdaki resime tıklayınız.