Zimbra Mail Sunuculara Göz Atmayı Unutmayın

by
ZİMBRA MAİL SUNUCU

 

Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi sağlayan Özel donanımlı Cloud sunucularda kurumsal alanda en iyi Mail Server hizmetini sizlere sunmaktayız.Exchange Server’dan çok daha performanslı ve her ihtiyacınıza ve isteğinize kolaylıkla cevap verebilen Zimbra Mail Server ile tanışma zamanı.

Zimbra mail server Linux platformlar üzerine kurulan ve Microsoft Exchange ile Lotus Notes email platformlarına alternatif olarak kullanılabilen bir workgroup çalışma platformudur. Zimbra Open Source (açık kaynak kodlu) bir proje olarak başlamış sonrasında Open Source versiyonu ile birlikte ticari olarak pazarlanan Zimbra Professional Edition, Zimbra Network Edition ve Zimbra Hosted Edition ları üretilmiş bir plaformdur.

GELİŞMİŞ AYARLAR

 

Zimbra posta kutunuzu, gelişmiş ayarlar menüsünden istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Bu alandan web arayüzü için onlarca temadan beğendiğiniz birini seçebilir; dil, tarih, font gibi temel bileşenleri kendinize göre özelleştirebilir, istediğiniz zaman hesap parolanızı değiştirebilirsiniz..

 

Diğer tüm e-postalarınızı zimbra hesabınıza IMAP ya da POP3 olarak tanımlayabilir, bu adreslere gelecek e-postalarınızın Zimbra hesabınız tarafından çekilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde tüm adreslerinizi tek bir yerde konsolide etmiş olursunuz.

 

NEDEN EKONOMİKHOST ?

 

HAKKIMIZDA

 

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak Telekomünikasyon Kurumu onaylı Faaliyet Belgesi ve Vergi Levhası ile resmi olarak hizmet vermekteyiz. Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatla vermekteyiz.

İnternet hizmeti gereksinimlerinizi kalitemizden ödün vermeden en hızlı ve güvenli şekilde sağlamayı ilke edinen firmamız, ek hizmetleri ve sunduğu teknik desteği ile sektörde belli bir konuma ulaşmış telekomünikasyon firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve çözüm üreticisi olarak gerekli teknik desteğe sahip olan firmamız, isteklere uygun servisler sunmaktadır.

Geçmişten günümüze sektör bazında büyüyen alanımız ve hizmetimizdeki tek neden müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven ve bağlılığıdır. Bunun bilinci içinde olup siz değerli müşterilerimize hep daha kaliteli, ekonomik, farklı ve yeni hizmetler sunmaktayız.
Sektörde yer alan bilişim şirketlerine nazaran, dallarında uzman kadromuzla hosting reseller, kiralık sunucu gibi hizmetlerde tüm teknik desteği hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktayız.

Haklı gururumuz olarak müşteri sayısını yükseltmekte ve gelişen son teknolojiyi kullanarak hizmet vermekteyiz.
Sizide bizimle çalışan 100 ü aşkın Bayi ve 1500 üzerinde hosting hizmeti alan ekonomikhost ailesine bekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Çünkü yenilikleri fark edeceksiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 

Meta Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Cumhuriyet Mah. Alim Dağhan Sok. No:1/1
İşyeri no: 5 Karşıyaka/İZMİR
Telefon: 0850 885 0 889
Fax: 0232 999 96 88
Telefon Destek : 0850 885 0 889 0232 999 96 88
Çalışma Saatleri Hafta İçi : 09:00 – 19:00
Hafta Sonu : 09:00 – 19:00 (Cumartesi)
Destek Bildirimi ve E-Mail: 7 Gün/ 24 Saat
İnternet Adresi : http://www.ekonomikhost.net/

You may also like

Linux , Server , VPS , WHM / Cpanel

cgi-sys/defaultwebpage.cgi Çözümü

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz Linux sunucular bu hatayı arada verebilmektedir.DNS kalıntılarından meydana gelenve genelde bu tür sorunlar Whm ‘de acmış oldugunuz bir hesap yada bir hesabın yedeğini açtıktan sonra bu hatayı alıyorsunuz hiç endişeye kapılmayın...
Plesk Panel , Server , Windows

Global.asax routing problemi

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz Localinizde çalışan global.asax dosyanız , sunucu üzerinde çalışmayabilir. Bunun çözümü için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz. IIS i açıyoruz. Web sitesinin özelliklerine giriyoruz. Home Directory bölümünden Configuration butonuna tıklıyoruz. Mapping tabından .aspx i...