Alan Adı Yenileme

by

1) Müşteri panelinize giriş yaptıktan sonra kırmızı kutucuk ile belirtilmiş olan  ‘Alan Adları’ menüsüne tıkladıktan sonra açılan alt menülerden kırmızı kutucukla belirtilmiş olan ‘Alan Adlarım ‘  sekmesine tıklayın.

 

2) Daha sonra gelen sayfada yenilemek istediğiniz alan adınızı seçiniz. Bu işlemden sonra ekranın sol alt köşesinde kırmızı kutucukla belirtilmiş olan ‘Seçililer’ butonuna tıklayın ve altında açılan menülerden kırmızı kutucukla belirtilmiş olan ‘Alan Adlarını Yenile’ sekmesine tıklayınız.

 

3) Bu adımda ise yenilemek istediğiniz alan adınızı yenilenme süresini(1 yıl, 3 yıl, 5 yıl gibi) seçip daha sonra ‘Sipariş Ver’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Son adımda ödeme ekranı karşınıza çıkacaktır. Ödemeyi gerçekleştirmeniz halinde alan adınızı yenileme işleminiz gerçekleştirilecektir.

You may also like

Çözümler , Genel , Güncel

Bayi Hosting (Reseller) Nedir ?

Bayi Hosting (Reseller) türü hosting satışlarının bir çok alanda kullanabilir ve bunlar üzerinden gelir elde edebilir, satışlarınızda ek özellik olarak ekleyebilirsiniz. Bu yazımızda Bayi Hosting (Reseller) nedir, Bayi Hosting (Reseller) kimler almalı, Bayi Hosting’in (Reseller) avantajları nelerdir gibi...
Güncel , VDS , VPS

Hyper-V Manger Version Takibi

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz; Eğer sizde Hyper-v Manager ekranında Hakkında kısmına girdiğinizde bu numaralarda ne diyorsanız aşağıdaki tablo tam aradığınız şey.   6.0.6001.17101 Hyper – V Beta 6.0.6001.18004 Hyper -V Rc0 6.0.6001.18010 Hyper-V Rc1 6.0.6001.18016...