Alan Adı Yenileme

by

1) Müşteri panelinize giriş yaptıktan sonra kırmızı kutucuk ile belirtilmiş olan  ‘Alan Adları’ menüsüne tıkladıktan sonra açılan alt menülerden kırmızı kutucukla belirtilmiş olan ‘Alan Adlarım ‘  sekmesine tıklayın.

 

2) Daha sonra gelen sayfada yenilemek istediğiniz alan adınızı seçiniz. Bu işlemden sonra ekranın sol alt köşesinde kırmızı kutucukla belirtilmiş olan ‘Seçililer’ butonuna tıklayın ve altında açılan menülerden kırmızı kutucukla belirtilmiş olan ‘Alan Adlarını Yenile’ sekmesine tıklayınız.

 

3) Bu adımda ise yenilemek istediğiniz alan adınızı yenilenme süresini(1 yıl, 3 yıl, 5 yıl gibi) seçip daha sonra ‘Sipariş Ver’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Son adımda ödeme ekranı karşınıza çıkacaktır. Ödemeyi gerçekleştirmeniz halinde alan adınızı yenileme işleminiz gerçekleştirilecektir.

You may also like

Güncel , Kontrol Paneli

Whmcs panel kurulumu

Whmcs kurulum paketinde ki “whmcs” dizini içinde olan tüm dosyaları sistemi kurmak istediğiniz ftp alanına upload edin. Upload işleminden sonra “configuration.php.new” adlı dosyanın adını “configuration.php” olarak değiştirin ve alttaki dosya ve dizinlere chmod 777 izni verin....
Güncel

Domain Yaşının SEO’ya Etkisi

Google, eski sitelere yeni sitelerden daha fazla değer vermektedir. Yani arama motoru optimizasyonlarında Google sıralamalarında kullandığınız domainin geçmişi ve yaşı önemlidir. Bunu örneklendirmek gerekirse çok eski zamanlarda kayıt edilmiş yaşı büyük bir domainin saygınlığı,...