Ataşehir Emlak Arnavutköy Emlak

 

İstanbul’un yeni yapılanan gözde iş merkezleri ve alışveriş merkezlerinin açıldığı Arnavutköy’de mülk sahibi olmanın tam zamanı. Arnavutköy’de değişim rüzgârları esmeye devam ederken bende orayı alacak para mı var, benim arsaya ihtiyacım yok demeyin.

Gelece yatırım yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Arnavutköy emlak fiyatları çok fazla artmadan özellikle açılacak yeni havaalanına yakın bir bölgeden arsa almanın mantıklı olduğunu düşünüyoruz. Ulaşımın basit olması kalabalıktan uzak sessiz ortam arayan kişilerin uğrak noktası haline gelen Ataşehir emlak yatırımlarının arttığı bir semt konumundadır.

Birçok yatırımcının da dikkatini çeken bu semtte yeni yapılar her geçen gün artış halindedir. Emlak piyasasının göz bebekleri olan Arnavutköy ve Ataşehir emlak fiyatlarının yükselmesi kaçınılmaz durumdadır. Ataşaheri emlak piyasasının fiyatları yüksektir çünkü Ataşehir çok istenilen ve küçük bir yer olduğun dan fiyatları biraz daha yüksektir. Arnavutköy ise biraz daha yeşilliği fazla bir yer dir. Emlak piyasası bura da orta hallidir. Rahatlıkla bir emlak alabileceğiniz bir yerdir…

Hızlı Yanıt Ver