Zimbra Sunucunuz İçin Zextras

Zextras ; Zimbra’nın açık kaynak kod versiyonunun hacmini genişletiyor. Tabi ki Zextras bunu yalnız gereksiniminiz kadarını ödemenize imkan sağlamakta olan modüleri bir çözüm olarak paketlemiş. Oluşturulan bu modüller Zimbra açık kaynak kod versiyonu ile yapılması mümkün olmayan özellikleri kazandırıyor.
Lisanslama modeli sayesinde ihtiyaç duyduğunuz modülü istediğiniz süre kadar satın alabilirsiniz.

 

Zextras Yedekleme


Zextras Backup bir eklenti olarak Zextras Suite’in parçasıdır.
Zimbra Open Source Edition sunucusunda yedekleme ve geri yükleme olanağı sağlar. Sistem yöneticisi istediği veriyi veya ayarı yürürlükte olan sunucudan hiç bir gecikme olmadan yedekleme yapabileceği gibi daha önceki bir yedeği de geri yükleyebilmektedir.
Sıkıştırma , deduplication teknolojisi gibi birçok özelliği beraberinde barındırmakta olan modül tek bir postadan tüm bir domaini geri döndürmeye kadar 5 farklı ayar sunmaktadır.

 

Zextras Mobile
Zextras Mobile eklentisi , herhangi bir Zimbra Open Source Edition sunucusuna ActiveSync protokolü sunarak, kullanıcılarınızın cep telefonu ile e-mail sunucusuna, maillerine , takvimlerine , adres defterlerine veya notlarına senkron bir şekilde erişebilmelerini sağlar.

 

Zextras Admin
Zextras Admin eklentisi , Zimbra Administration Consol için yeniden ayarlanabilir ACL seçenekleri sunar.  ‘Junior Admin’ hakları ile kullanıcılar kendi alan domainlerinde sistem yöneticisi gibi hareket edebilirken , sizlerde onların neler görüp neleri ayarlıyabileceklerini tam bir kontrol içerisinde öğrenebilirsiniz.

 

 

Hızlı Yanıt Ver