20TL’den Başlayan Fiyatlar İle Linux Hosting Sahibi Olun

by
LİNUX HOSTİNG

 

Ekonomikhost, Hosting hizmetlerini, Türkiye Lokasyon Veri Merkezindeki DELL, EMC, HP marka sunucu, storage ve network cihazlarını kullanarak maksimum hizmet sürekliliği ile sağlamaktadır. Özellikle Xeon İşlemci , SAS ve SSD Disk donanımlarıyla büyük performans farkını yaşamak için bizden hizmet almanız yeterli olacaktır.

Tüm hosting paketlerimizde işlemci limiti yoktur, çalıştırılan işlem başına ram limiti uygulanmamaktadır. Firmamız ücretsiz olarak aylık yedekleme yapmaktadır. Günlük yedekleme hizmetimiz opsiyoneldir. Sipariş aşamasında seçebilirsiniz.

 

HAKKIMIZDA

 

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak Telekomünikasyon Kurumu onaylı Faaliyet Belgesi ve Vergi Levhası ile resmi olarak hizmet vermekteyiz. Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatla vermekteyiz.

 

İnternet hizmeti gereksinimlerinizi kalitemizden ödün vermeden en hızlı ve güvenli şekilde sağlamayı ilke edinen firmamız, ek hizmetleri ve sunduğu teknik desteği ile sektörde belli bir konuma ulaşmış telekomünikasyon firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve çözüm üreticisi olarak gerekli teknik desteğe sahip olan firmamız, isteklere uygun servisler sunmaktadır.

Geçmişten günümüze sektör bazında büyüyen alanımız ve hizmetimizdeki tek neden müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven ve bağlılığıdır. Bunun bilinci içinde olup siz değerli müşterilerimize hep daha kaliteli, ekonomik, farklı ve yeni hizmetler sunmaktayız.
Sektörde yer alan bilişim şirketlerine nazaran, dallarında uzman kadromuzla hosting reseller, kiralık sunucu gibi hizmetlerde tüm teknik desteği hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktayız.

Haklı gururumuz olarak müşteri sayısını yükseltmekte ve gelişen son teknolojiyi kullanarak hizmet vermekteyiz.
Sizide bizimle çalışan 100 ü aşkın Bayi ve 1500 üzerinde hosting hizmeti alan ekonomikhost ailesine bekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Çünkü yenilikleri fark edeceksiniz.

 

Meta Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Cumhuriyet Mah. Alim Dağhan Sok. No:1/1
İşyeri no: 5 Karşıyaka/İZMİR
Telefon: 0850 885 0 889
Fax: 0232 999 96 88
Telefon Destek : 0850 885 0 889 0232 999 96 88
Çalışma Saatleri Hafta İçi : 09:00 – 19:00
Hafta Sonu : 09:00 – 19:00 (Cumartesi)
Destek Bildirimi ve E-Mail: 7 Gün/ 24 Saat
İnternet Adresi : http://www.ekonomikhost.net/

You may also like